Čas na serveru 07:07:02

Karel Vaca
Kompozice

Id: 360402

Kompozice

  •  / Kompozice / Karel Vaca
  •  / Kompozice / Karel Vaca
  •  / Kompozice / Karel Vaca

olej/plátno, rozměr 30,5 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, původní popis též na zadní straně blindrámu, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 883x

Vyvolávací cena:
4 800

36 000