Čas na serveru 19:46:24

Karel Vaca
Maškaráda

Id: 247902

Maškaráda

  •  / Maškaráda / Karel Vaca
  •  / Maškaráda / Karel Vaca
  •  / Maškaráda / Karel Vaca
  •  / Maškaráda / Karel Vaca

olej/plátno/překližka, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně pozůstalostní štítek, lehce poškozený původní rám

zobrazeno: 5532x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 56