Čas na serveru 01:38:43

Karel Vaca
Tanečnice

Id: 193906

Tanečnice

  •  / Tanečnice / Karel Vaca
  •  / Tanečnice / Karel Vaca
  •  / Tanečnice / Karel Vaca
  •  / Tanečnice / Karel Vaca

olej/pytlovina/karton, rozměr 48 x 34 cm, signováno a datováno 84 uprostřed dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený autorský rám

zobrazeno: 1665x

Vyvolávací cena:

30 000