Čas na serveru 11:17:32

Karel Vaca
U vody

Id: 262406

U vody

  •  / U vody / Karel Vaca
  •  / U vody / Karel Vaca
  •  / U vody / Karel Vaca

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:
800

2 900