Čas na serveru 07:30:15

Karel Vaca
U vody

Id: 262406

U vody

  •  / U vody / Karel Vaca
  •  / U vody / Karel Vaca
  •  / U vody / Karel Vaca

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 27 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 232x

Vyvolávací cena:
800

800

2020,08-1,31,19,36,00
( 31.8.2020, 19:36:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

29.7.2020 10:50 800 Kč