Čas na serveru 17:41:42

Karel Valter
Abstraktní kompozice

Id: 337302

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Karel Valter

kombinovaná technika/malba/plátno autorem upravené (záměrně poškozené a opravované), rozměr 45 x 30 cm, značeno vpravo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 5334x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 53