Čas na serveru 21:40:50

Karel Valter
Cesta

Id: 292203

Cesta

  •  / Cesta / Karel Valter
  •  / Cesta / Karel Valter
  •  / Cesta / Karel Valter

kombinovaná technika/kresba/papír, rozměr listu 20,5 x 29,5 cm, značeno, popsáno, datováno s věnování vpravo dole, zaskleno

zobrazeno: 1587x

Vyvolávací cena:

Příhozy: 48