Čas na serveru 12:05:27

Karel Valter
Jaro u Chýnova

Id: 462601

Jaro u Chýnova

  •  / Jaro u Chýnova / Karel Valter

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti odborně restaurováno

zobrazeno: 1928x

Vyvolávací cena:
11 000

81 900

Příhozy: 49