Čas na serveru 22:10:29

Karel Valter
Kameny a větev

Id: 787

Kameny a větev

  •  / Kameny a větev / Karel Valter

autorský tisk č. 2/5, rozměr 44,5 x 32 cm, signováno uprostřed dole Valter, datováno 1964, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 4128x

Vyvolávací cena:
3 800

24 000

Příhozy: 48