Čas na serveru 22:20:33

Karel Valter
Kosti v lese

Id: 323701

Kosti v lese

  •  / Kosti v lese / Karel Valter

kombinovaná technika/tuš/pastel/olej/plátno/karton, rozměr 19 x 30,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 810x

Vyvolávací cena: