Čas na serveru 02:06:59

Karel Valter
Krajina

Id: 362002

Krajina

  •  / Krajina / Karel Valter
  •  / Krajina / Karel Valter
  •  / Krajina / Karel Valter

olej/plátno/deska, rozměr 76 x 98 cm, značeno uprostřed dole s datací, původní olištování

zobrazeno: 4826x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 55