Čas na serveru 01:12:36

Karel Valter
Květen

Id: 314602

Květen

  •  / Květen / Karel Valter
  •  / Květen / Karel Valter
  •  / Květen / Karel Valter

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:

10 000