Čas na serveru 21:50:14

Karel Valter
Květen

Id: 314602

Květen

  •  / Květen / Karel Valter
  •  / Květen / Karel Valter
  •  / Květen / Karel Valter

akvarel/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 42 x 54 cm, značeno, datováno, popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1953x

Vyvolávací cena:

10 000