Čas na serveru 21:32:25

Karel Valter
Kytice

Id: 479604

Kytice

  •  / Kytice / Karel Valter
  •  / Kytice / Karel Valter
  •  / Kytice / Karel Valter

olej/karton, rozměr ve výřezu 62,5 x 42,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 265x

Vyvolávací cena:

6 000