Čas na serveru 12:24:39

Karel Valter
Máchovská krajina

Id: 695

Máchovská krajina

  •  / Máchovská krajina / Karel Valter

lept/papír, rozměr 36,5 x 49,5 cm, signováno tužkou uprostřed dole, datováno 1976, popsáno k 140. výročí úmrtí Karla Hynka Máchy, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2547x

Vyvolávací cena:

2 900