Čas na serveru 05:21:48

Karel Valter
Na návsi

Id: 18402

Na návsi

  •  / Na návsi / Karel Valter
  •  / Na návsi / Karel Valter
  •  / Na návsi / Karel Valter
  •  / Na návsi / Karel Valter

kvaš/papír/sololit, rozměr 44 x 55,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 58, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1659x

Vyvolávací cena:

12 500