Čas na serveru 19:06:26

Karel Valter
Průhled

Id: 292201

Průhled

  •  / Průhled / Karel Valter
  •  / Průhled / Karel Valter
  •  / Průhled / Karel Valter

olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto

zobrazeno: 8188x

Vyvolávací cena:

215 000

Příhozy: 123