Čas na serveru 06:45:59

Karel Valter
Sníh na asfaltu

Id: 314601

Sníh na asfaltu

  •  / Sníh na asfaltu / Karel Valter

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1561x

Vyvolávací cena:

16 500