Čas na serveru 11:29:46

Karel Valter
Stupnice podzimu

Id: 178303

Stupnice podzimu

  •  / Stupnice podzimu / Karel Valter

papírotisk, rozměr ve výřezu 46 x 61 cm, signováno a datováno uprostřed dole, vpravo dole popsáno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1916x

Vyvolávací cena:

12 300