Čas na serveru 21:32:43

Karel Valter
Torzo

Id: 296301

Torzo

  •  / Torzo / Karel Valter
  •  / Torzo / Karel Valter
  •  / Torzo / Karel Valter

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr 29 x 21 cm, značeno vpravo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně věnování, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3985x

Vyvolávací cena:

32 000