Čas na serveru 04:40:07

Karel Valter
Zimní pole

Id: 664

Zimní pole

  •  / Zimní pole / Karel Valter
  •  / Zimní pole / Karel Valter
  •  / Zimní pole / Karel Valter
  •  / Zimní pole / Karel Valter
  •  / Zimní pole / Karel Valter

autorský tisk, rozměr 33 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 1969, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1692x

Vyvolávací cena:

7 000