Čas na serveru 07:11:33

Karel Veržakovský
Zátiší

Id: 199606

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Veržakovský

olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno

zobrazeno: 341x

Vyvolávací cena: