Čas na serveru 08:04:38

Karel Veržakovský
Zátiší

Id: 199606

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Veržakovský

olej/plátno, rozměr 40,5 x 49,5 cm, neznačeno, na zadní straně razítko Josefa Sudka, který toto dílo fotografoval spolu s celou pozůstalostí autora, rámováno

zobrazeno: 974x

Vyvolávací cena: