Čas na serveru 08:45:21

Karel Veržakovský
Zátiší s jablky

Id: 272307

Zátiší s jablky

  •  / Zátiší s jablky / Karel Veržakovský

olej/plátno, rozměr 55 x 70 cm, značeno vlevo dole, poškozená malba, oděrky na rámu

zobrazeno: 491x

Vyvolávací cena:
2 800

3 300