Čas na serveru 03:14:07

Karel Vik
Cesta u řeky

Id: 142407

Cesta u řeky

  •  / Cesta u řeky / Karel Vik
  •  / Cesta u řeky / Karel Vik
  •  / Cesta u řeky / Karel Vik

olej/plátno/karton, rozměr 32 x 26 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2209x

Vyvolávací cena:

8 000