Čas na serveru 02:24:45

Karel Vik
Dubrovník

Id: 95709

Dubrovník

  •  / Dubrovník / Karel Vik
  •  / Dubrovník / Karel Vik
  •  / Dubrovník / Karel Vik
  •  / Dubrovník / Karel Vik

olej/karton, rozměr 38,5 x 32,5 cm, signováno a datováno vpravo i vlevo dole, otluky na rámu

zobrazeno: 2297x

Vyvolávací cena:

2 800