Čas na serveru 02:15:16

Karel Vik
Kostel sv. Matěje

Id: 220902

Kostel sv. Matěje

  •  / Kostel sv. Matěje / Karel Vik

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2445x

Vyvolávací cena:
2 200

4 800