Čas na serveru 05:09:29

Karel Vik
Květinové zátiší

Id: 129104

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Karel Vik

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno, poškozený rám, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 4330x

Vyvolávací cena: