Čas na serveru 15:06:17

Karel Vysušil
Balet

Id: 1128

Balet

  •  / Balet / Karel Vysušil
  •  / Balet / Karel Vysušil
  •  / Balet / Karel Vysušil

autorský tisk, rozměr ve výřezu 32,5 x 37,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2759x

Vyvolávací cena:

11.6.2014, 22:11:00

11.6.2014 22:08 1 000 Kč