Čas na serveru 12:05:03

Karel Vysušil
Ležící akt

Id: 193916

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Karel Vysušil

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 30 x 46 cm, signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 986x

Vyvolávací cena:
800

1 100