Čas na serveru 20:59:04

Karel Vysušil
Postavy a jezdci

Id: 86014

Postavy a jezdci

  •  / Postavy a jezdci / Karel Vysušil

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 32 cm, signováno a datováno uprostřed dole, č. 3/100, paspartováno, volně loženo, PO

zobrazeno: 1503x

Vyvolávací cena:

13.7.2017, 20:00:00

11.6.2017 2:42 1 000 Kč