Čas na serveru 16:51:34

Karel Vysušil
Zátiší

Id: 257104

Zátiší

  •  / Zátiší / Karel Vysušil
  •  / Zátiší / Karel Vysušil
  •  / Zátiší / Karel Vysušil

olej/plátno, rozměr 45 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno, stav viz foto

zobrazeno: 1216x

Vyvolávací cena:
1 900

18 000