Čas na serveru 08:28:06

Karel Wágner
Podzimní chaloupka

Id: 148304

Podzimní chaloupka

  •  / Podzimní chaloupka / Karel Wágner

olej/karton, rozměr 34 x 49 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2202x

Vyvolávací cena:

7 500