Čas na serveru 13:16:21

Karel Zápeca
Štramberská trúba

Id: 89819

Štramberská trúba

  •  / Štramberská trúba / Karel Zápeca

kresba uhlem/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 28 cm, signováno vlevo dole s datací a popisem, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2162x

Vyvolávací cena:
300

400