Čas na serveru 11:23:59

Karel Zavadil
Konvolut dvou kusů

Id: 1501801

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Karel Zavadil

Bratři Karamazovi, kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu každý 29,5 x 20,5 cm, signováno, datováno 74, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2079x

Vyvolávací cena:
2 200

2 400