Čas na serveru 01:53:03

Karel Živný
Beskydy Soláň

Id: 139604

Beskydy Soláň

  •  / Beskydy Soláň / Karel Živný

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1536x

Vyvolávací cena:

4 400

17.7.2018, 22:04:00

11.6.2018 15:44 4 400 Kč