Čas na serveru 01:57:16

Karel Živný
Istambul

Id: 134407

Istambul

  •  / Istambul / Karel Živný
  •  / Istambul / Karel Živný
  •  / Istambul / Karel Živný
  •  / Istambul / Karel Živný

olej/karton, rozměr 29 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, popis, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 907x

Vyvolávací cena:
800

9 000