Čas na serveru 13:57:03

Karel_ Pokorný
Zelený akt

Id: 391710

Zelený akt

  •  / Zelený akt / Karel_ Pokorný

olej/karton, rozměr 22,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 423x

Vyvolávací cena:

28.11.2022, 20:27:00

28.11.2022 20:22 1 500 Kč