Čas na serveru 05:12:08

Karel (Charles) Černý
Motiv z Francie

Id: 74916

Motiv z Francie

  •  / Motiv z Francie / Karel (Charles) Černý

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29,5 cm, signováno a popsáno vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1429x

Vyvolávací cena:
1 800

3 300