Čas na serveru 15:37:25

Karl Flieher
Alpská krajina

Id: 65116

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina / Karl Flieher

olej/plátno, rozměr 29 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, popis, datace, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1442x

Vyvolávací cena:

6 000