Čas na serveru 02:16:28

Karl Heffner
Z Holandska

Id: 204234

Z Holandska

  •  / Z Holandska / Karl Heffner

olej/plátno, rozměr 64 x 90 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2379x

Vyvolávací cena:
2 800