Čas na serveru 00:06:13

Karl Heilmayer
Jezero pod Alpami

Id: 108

Jezero pod Alpami

  •  / Jezero pod Alpami / Karl Heilmayer

olej/plátno, rozměr plátna 35 x 54 cm, signováno PD, silnější krakeláž, drobné oděrky na obrazu i rámu

zobrazeno: 2182x

Vyvolávací cena:
12 000

12 000

28.11.2012, 20:50:00

28.11.2012 20:49 12 000 Kč