Čas na serveru 02:55:59

Karl Kaufmann
Vesnička

Id: 255404

Vesnička

  •  / Vesnička / Karl Kaufmann
  •  / Vesnička / Karl Kaufmann
  •  / Vesnička / Karl Kaufmann

olej/deska, rozměr 20,5 x 26 cm, značeno pseudonymem J. Rollin vpravo dole, rámováno, stav viz foto

zobrazeno: 1285x

Vyvolávací cena: