Čas na serveru 06:16:48

Karl Ludwig Prinz
Karolinina huť - důl Kolumbus

Id: 193103

Karolinina huť - důl Kolumbus

  •  / Karolinina huť - důl Kolumbus / Karl Ludwig Prinz

olej/plátno, rozměr 102 x 132 cm, signováno vlevo dole, doba vzniku kolem roku 1905, poškozený rám

zobrazeno: 9815x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 61