Čas na serveru 02:45:47

Karl Pierre Daubigny
Na statku

Id: 244104

Na statku

  •  / Na statku / Karl Pierre Daubigny

olej/dřevo, rozměr 22,5 x 27,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, nerestaurováno, lehce poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 5017x

Vyvolávací cena:

27 000