Čas na serveru 07:39:46

Karl Podlipny
U řeky

Id: 97104

U řeky

  •  / U řeky / Karl Podlipny
  •  / U řeky / Karl Podlipny
  •  / U řeky / Karl Podlipny

olej/platno, rozměr 55 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2808x

Vyvolávací cena: