Čas na serveru 16:11:09

Karl Quarck
Ranní úsvit

Id: 236006

Ranní úsvit

  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck
  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck
  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:
2 800

4 600