Čas na serveru 11:27:24

Karl Quarck
Ranní úsvit

Id: 236006

Ranní úsvit

  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck
  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck
  •  / Ranní úsvit / Karl Quarck

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1389x

Vyvolávací cena:
2 800

4 600