Čas na serveru 09:36:59

Karl Vikas
Lesní rybník

Id: 189111

Lesní rybník

  •  / Lesní rybník / Karl Vikas
  •  / Lesní rybník / Karl Vikas
  •  / Lesní rybník / Karl Vikas

olej/plátno, rozměr 68 x 106 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2775x

Vyvolávací cena:

21 001