Čas na serveru 20:12:32

Karl Viktor Mayr
Kasárna

Id: 13802

Kasárna

  •  / Kasárna / Karl Viktor Mayr

akvarel/papír, rozmvěr ve výřezu 29 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datace 1918, popis, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1026x

Vyvolávací cena:

21.1.2016, 20:33:00

20.1.2016 22:13 1 500 Kč