Čas na serveru 08:18:01

Karol Baron
Bez názvu

Id: 201301

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Karol Baron
  •  / Bez názvu / Karol Baron
  •  / Bez názvu / Karol Baron
  •  / Bez názvu / Karol Baron

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 44 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, majitel získat v autorově ateliéru

zobrazeno: 1871x

Vyvolávací cena:

3 700