Čas na serveru 21:25:52

Karol Molnár
Tři dívky

Id: 42601

Tři dívky

  •  / Tři dívky / Karol Molnár
  •  / Tři dívky / Karol Molnár
  •  / Tři dívky / Karol Molnár

kombinovaná technika/papír, velikost listu 42,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole PL 88, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2680x

Vyvolávací cena:
1 800

2 600