Čas na serveru 23:11:29

Karol Molnár
V kroji

Id: 232607

V kroji

  •  / V kroji / Karol Molnár
  •  / V kroji / Karol Molnár
  •  / V kroji / Karol Molnár

olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 2581x

Vyvolávací cena:

3 300