Čas na serveru 12:18:37

Karol Molnár
V kroji

Id: 232607

V kroji

  •  / V kroji / Karol Molnár
  •  / V kroji / Karol Molnár
  •  / V kroji / Karol Molnár

olej/plátno/sololit, rozměr 59,5 x 44 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, stav viz foto,po

zobrazeno: 2256x

Vyvolávací cena:

3 300