Čas na serveru 09:04:49

Karol Schicho
Rozbřesk

Id: 152114

Rozbřesk

  •  / Rozbřesk / Karol Schicho
  •  / Rozbřesk / Karol Schicho

olej/plátno/dřevo, rozměr 18 x 23,5 cm, nesignováno, vzácný autor Haushoferovy školy, doba vzniku kolem 1855, rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 943x

Vyvolávací cena:

13 000